Projekty Emilii Arendt możesz spotkać również w stacjonarnych butikach w Warszawie na Saskiej Kępie, oraz w Galerii Mokotów. Znajdź na mapie butik położony najbliżej siebie i przekonaj się na własne oczy jak niesamowitej jakości są torebki od Emilii Arendt.

Torebki Emilii Arendt powstają wyłącznie na zamówienia w warsztacie kaletniczym położonym wśród zieleni, 20 km od centrum Warszawy.

Każdy błam skóry wybierany jest osobiście przez projektantkę i twórczynię marki. 

Wszystko po to, żeby prezent, który postanowiłaś sobie zrobić cieszył Cię od pierwszego wejrzenia.

Historia marki Emilia Arendt rozpoczyna się 120 lat temu w Berlinie przy Lützowstraße 66. Niedaleko słynnego Tiergarten dorasta Emilia Arendt. Zamiłowanie do kolorów Emilia przenosi na swoje obrazy. Maluje głównie otaczający ją świat.

Wkrótce Emilia poznaje swojego przyszłego męża. Przyjechał do Berlina z Poznania i jest dyrektorem jednego z tutejszych banków. 

W 1912 roku Emilii wraz z mężem wyjeżdża z Berlina do Wielkopolski.

Nie porzuca jednak tego, co lubi najbardziej - malarstwa i odrobiny szaleństwa.

Wśród obrazów i zdjęć Emilii wychowuje się jej prawnuczka, która 100 lat później tworzy markę ręcznie szytych torebek z naturalnej skóry - Emilia Arendt. Każda torebka nosi w sobie nie tylko zamiłowanie do klarownych kształtów i ciekawych kolorów, ale też autentyczny podpis swojej patronki.

Butik Emilia Arendt, ul. Piaskowa 3, Kanie Helenowskie, Polska, Unia Europejska

shop(at)emiliaarendt.com, +48 698 394 635

© 2018 - 2020  by Emilia Arendt

Bezpieczne transakcje dzięki

0
  • Czarny Instagram Ikona
  • Polub Emilię na Facebooku
  • Czarny Pinterest Ikona